Субота, 19.06.2021, 00:41
Вітаю Вас Гость | RSS

Офіційний сайт Городоцького РМК

Категорії сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 20
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Курсова підготовка

Головна » Статті » Курсова підготовка

У розділі матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1

П О Л О Ж Е Н Н Я

про  підвищення кваліфікації педагогічних працівників

при обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

 

                                                    І. Загальні положення

             Реформування системи освіти в Україні призвели до суттєвих змін і її структурі, змісті, організації, формах і методах навчання, що викликало актуальність оновлення системи післядипломної освіти як складової, органічної частини  системи безперервної освіти педагогів.

Суть післядипломної освіти педагогічних працівників полягає у підвищенні кваліфікації керівних і педагогічних кадрів відповідно до вимог і запитів суспільства та інтеграції у світовий освітній простір .

       Курси    педагогічних    працівників є  основною складовою частиною підвищення їх педагогічної майстерності і фахової кваліфікації на підставі осмислення власної діяльності

       Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення їх освітнього рівня та професійної підготовки внаслідок поглиблення, розширення та оновлення загальнонаукових та спеціальних знань та вмінь.

      Завдання курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників є формування їх методологічної та теоретичної компетентності, поглиблення соціально-гуманітарних і психолого-педагогічних знань, формування вмінь використання новітніх освітніх та інформаційно-комунікативних технологій.

Положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників | Переглядів: 3763 | Додав: Admin | Дата: 13.08.2012 | Коментарі (0)

Пошук
Швидкий доступ